657彩的新版网址

What Type Of CNC Router Are You Looking For?

QUICK CNC is one of the best CNC router suppliers in China. Our products are selling well widely all over the world and have good reputations. We have small cnc router like 6090 and larger size of auto tool changers router with boring head or c axis . Thanks for your visiting.

Product Center

4 axis wood cnc router

4 axis wood cnc router

3 axis CNC router machine

Multi spindles wood CNC router

3 axis ATC CNC router

K6090T Mini Desktop CNC

1325 cnc machine

Heavy Duty Auto Tool Ndryshimi UA-481

Rreth nesh

Njoftime Makineri & PAJISJET

Jinan Quick CNC Router Co, Ltd, u themelua në vitin 2006, "Quick-Fulltek" është markë tonë degë e cila është ndërtuar në vitin 2012. Ne kemi qenë prodhimin dhe eksportimin e makinave CNC që nga viti 2006. Kompania jonë ndodhet në Lingang zonën develepment ekonomike në Gaoxin qarkut në Jinan, hapësirë ​​kat fabrikë është më shumë se 15.000 metra katrore. Ne kemi më shumë se 280 punëtorë, duke përfshirë 25 designers profesionale, 35 përjetuara pas inxhinierë shitja e shërbimeve dhe 20 shitjes persona.

më shumë

  WHY CHOOSE QUICK CNC

 • furnizuesitfurnizuesit

  Jinan Quick-Fulltek CNC Machinery Co, Ltd, është një nga furnizuesit më të mirë CNC router në Kinë.
 • cilësicilësi

  teknikë të shkëlqyer shkritore, performance me cilësi të lartë e produktit, sistemin e kontrollit inteligjent, risi të vazhdueshme, kursimit të energjisë.
 • shërbimshërbim

  pas shitjes Ekipi ynë i kualifikuar dhe me përvojë të shërbimit është i pranishëm, të gatshëm për të shërbyer ju brenda 24 orëve kur ju hasni.
 • certifikatëcertifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të kualitetit të lartë, kosto-efektive produkteve.
 • Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të kualitetit të lartë, kosto-efektive produkteve.
656采是值得您信赖 653彩的新版网站 6539彩的新版网址 654彩的新版网站是值得您信赖 656手机彩票app